Freelance makale yazarlığı yapıyorsanız sürekli olarak müşteri bulmak sizin için çalışma saatlerinizden kayıp olarak değerlendirilebilir. Bunun yerine sürekli olarak makale ihtiyacı olan siteler üzerinden çalışmalar yapmanız daha iyi olacaktır. Sizlere bu yazımızda yazar arayan siteler listesi hazırlayarak hangi sitelerin avantajlı hangilerinin dezavantajlı olduğunu aktaracağız. Müşteri bulmak ile vakit kaybetmeden site üzerinden sürekli makale yazarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Dikkat: Tanıtılan siteler ile makale.net'in hiç bir bağın bulunmadığı gibi tüm sorumluluk siz değerli okuyuculara aittir. 

Makale Yazarı Arayan Siteler;
 

Yazkazan.net


Makale yazarlığı yapmak isteyenlere duyurulur, birçok yazar tarafından bize önerilen bir site olduğu için sizlerle paylaşmak istedik;

Makale.net Yazar Alımı Yapıyor mu? 


Makale.net bünyesindeki yazarlar tam zamanlı olarak ofis içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle makale.net üzerinden yazarlık başvurusu alımı veya kabulü bulunmamaktadır. Bu içeriği hazırlamamızın asıl amacı ise bize gelen bu talepler için alternatif firmalar sunarak yardımcı olmaktır.

Sizler de makale yazarlığı yapıyor ve güvendiğiniz bir makale yazım platformu biliyorsanız yorum kısmından paylaşarak diğer yazar adaylarına yardımcı olabilirsiniz. 

   Paylaşmak güzeldir  :)