Fiyat Hesapla

Kelime Sayısı Seçiniz

Standart Makale

TL

Uzman Makale

TL

Elit Makale

TL
Standart Makale

Standart Makale Nedir?

Standart makaleler genellikle sitelerin güncel tutulması için tercih edilen, genel bilgiler veren makalelerdir. Standart makaleler ilgi ve uzmanlık alanına göre ayrılmış yazarlar tarafından oluşturulmaktadır. Standart makaleleri oluşturan yazar ekibi en az lise mezunu kişilerden meydana gelmektedir. Blog içeriği ve tanıtım yazısı için ideal bir tercihtir.

Uzman Makale Nedir?

Uzman makaleler amacına tam olarak uygun, hedeflenen stratejiye uyumlu şekilde oluşturulan, detaylı ve teknik bilgiler veren makalelerdir. Uzman makaleler o kategoride uzmanlık seviyesine ulaşmış yazarlar tarafından hazırlanır. Uzman yazar ekibi üniversite öğrenimini tamamlamış yazarlardan oluşuyor. Web sitesi içeriği, başarı hikâyesi, haber, okuyucu odaklı, tüketilebilir, akıcı içerik ihtiyaçları için doğru bir karar olacaktır.

Standart Makale
Standart Makale

Elit Makale Nedir?

Vermek istediğiniz mesajı en akıcı, profesyonel ve etkili şekilde içerikleriniz ile verin. O zaman kararınızı da elit seviyeden yana kullanın. Elit makaleler ihtiyaç duyulan amaca göre özel bir strateji ile hazırlanmaktadır. Örneğin ürün açıklaması, kategori açıklaması, inceleme içeriği, ürün yorumları gibi satın alma odaklı etkileşimi sağlayacak içerikler için elit makale seviyesini tercih edebilirsiniz.