Hakkımızda

"Makaleye nokta koyduk."

Kimdir Bu Makale.Net

Makale.net tüketim oranı hızla artan içerik alanında üretim sağlayan teknoloji dostu bir sistemdir. Okuyucu odaklı tüketilebilir içerikler üreterek sitelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Aslında 2007'den Beri

2007 yılında başladığımız içerik oluşturma serüveninde sektörde birçok ajansa da rehberlik ederek sektörün gelişiminde katkıda bulunduk. Türkiye’nin ilk içerik ajansı olmak bu yola başladığımızda zorlu engeller ile karşılaşmamızı sağlasa da, kelimelerin gücü ile hepsinin üstesinden gelmeyi başardık.

Zamanın Değerini Biliyoruz

İçeriklerin yoğun mesai gerektirmesinden dolayı her gün binlerce sitenin yayın hayatına veda etmesini engellemek adına çıktığımız bu yolda on binlerce kelimenin altına imzamızı attık. Sadece içerik ihtiyacını geliştirmek için değil, internetin faydalı bilgiler ile dolarak daha zengin bir kütüphane haline gelmesini isteriz.

Ekonomik olmalı

Rekabet arenasının her geçen gün dijital dünyaya aktarılması ile firmalar için içerik en güçlü silah haline gelmiştir. Yayın hayatımıza başladığımız günden beri hizmetimizin odak noktalarını kalite ve ekonomik fiyatlar üzerinde tutmayı amaç edindik. Rakiplerimize verdiğimiz kalıcı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz :)

NASIL DOĞDU

Yıllar boyu yaptığımız işlerde dikkatimizi çeken tek şey iletişim sürecinin yavaşlığı ve paralel olarak da markaların bundan olumsuz etkilediğidir. O zaman bu ihtiyacı karşılayacak her sürecin hızlı işleyeceği bir servis yapmamız gerekiyordu. Makale.net içerik sürecindeki tüm sorunları ortadan kaldırıyor.

Neden Farklıyız?

Üretim İstatistikleri

Seo Uyumluluk
91%
Editör Kontrolü
96%
Özgünlük
100%
Müşteri Memnuniyeti
94%

Onlardan Dinleyin

Bizim için Ne dediler?

Uzun süredir, kurumsal anlamdaki içeriklerimiz konusunda çözüm ortağımızdır. İşlerinde oldukça başarılılar. Seo sürecini yürüttüğümüz tüm sitelerin içerik ihtiyacını karşılamayı başarıyorlar. Zaman zaman özel içerik ihtiyaçlarımızı da tam anlamı ile giderebiliyorlar.
Kaan GÜLTEN: WEBTURES
Seohocasi.com Kurucu
İletişim sektöründe en uzun süreci müşteriler ile içerik temini konusunda yaşıyorduk. Makale.net bu süreyi kısaltarak sistemin en çok ihtiyaç duyulan parçasını hızlı ve doğru bir şekilde kapatıyor. İçerikler hızlı alınınca iş sürecimiz de otomatik olarak hızlanıyor. Önemli olan da bu zaten.
Başar YÜCEL: MANİFESTO İLETİŞİM
İLETİŞİM A.Ş
Sayfa yapımında lazım olan tüm makale ihtiyacını makale.net üzerinden kolayca giderebiliyoruz. Tanıtım metinleri ve reklam metinleri konusunda bizi büyük bir külfetten kurtarıyorlar. İçerik zaman isteyen bir iş olduğu için bu konuda bizi büyük bir yükten kurtarıyorlar.
Emrah KARA: CNT INTERACTIVE
Tamindir.com Yönetici
E-Ticaret sitesinin en önemli yapı taşlarından birisi olan özgün makale için yaptığımız araştırmalar sonucunda makale.net sitesinde karar kıldık. Bu süreçte bizlere destek olan Eren bey ve tüm ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz, başarılarınızın sürekliliğinizi temenni ediyoruz.
Okan ÇELEBİ: ZIVELLA Mobilya
E-Ticaret Yöneticisi
Makale.net ile çalışmamızın tek nedeni seo projelerimize hız kazandırması oldu. Genelde geç kalan içeriklerden dolayı projelere start verilmesi haftaları bulabiliyordu. Şimdi ise bir gün sonra içeriklerin hazır olup işlemlere başlanması daha hızlı sonuçlar almamıza neden oluyor.
Barış YILMAZ: B3 DİGİTAL PRODUCTS
b3dp.com Kurucu
Web sitesi işlerinde müşterilerden gelecek metinlerin en son aşamaya kadar tamamlanmaması, tüm enerjiyi de düşürüyordu. Oldukça başarılı bir girişim ve yerinde bir ihtiyaç çözümü olduğunu düşünüyorum. Yazarları birebir tanımasak da emeği geçen herkese teşekkürler.
Emrah AKSOY: EFOR DİZAYN
efordizayn.com Kurucu
Makaleyi aldığınızda profesyonel biri tarafından kaleme alındığını göreceksiniz. Gerçekten düzgün ve anlaşılır yazılmış. Çok teşekkür ediyorum. Okuduğunuzda da zaten ne kadar emek verildiğini az çok tahmin edebiliyorsunuz. Tekrar tekrar çalışmak dileği ile.
Batuhan ŞASI: KAFEİN
kafein.co Kurucu
Makale.net üzerinden 160 adet makale siparişi verilmiştir, teslimde alınmıştır. Çalışmalarımız devam etmektedir. Bizim gibi içerik konusunda titiz biriyseniz memnun kalacağınıza inanıyorum. Bizim en çok beğendiğimiz ise birden çok çalışmayı düzenli şekilde yönetebilmek oluyor.
Oğuzhan ARKAN: AJANSTEK
ajanstek.com Kurucu
Firma sitelerimiz için sürekli kampanya metinleri, bültenler ve içerik ihtiyacımız oluyordu. Açıkçası bir kaç defa yazmaya kalkıştığımızda ne kadar kafa yoran, meşakatli bir iş olduğunu fark ettik ve pes ettik :) Şimdi ise ihtiyaçlarımızı belirtiyoruz hazır olduğunda onlar bize haber veriyorlar.
Sezer KAR: ADKAR GROUP
Yönetim Kurulu Üyesi

Bizi Tanıyın

Bundan sonra Sık sık görüşeceğiz :)

Bizi merak ediyor olabilirsiniz. Kısaca sizlere ekibimizi tanıtalım.

Eren ŞENGÜL

PROJECT SPECIAILST

Yıldızların yer değiştirişini görmek mi istiyorsun, onlarla birlikte dönmen gerek.

Ülkü ATAKAN

GRAPHIC DESIGNER

Yeni bir keşif için yeni yerler değil yeni gözler gerekir.

Murat TEMEL

SOCİAL MEDIA EXPERT

Marka artık kitlenize ne anlattığınız değil, onların birbirine ne anlattığı ile oluşuyor.

Koray BERKİLER

DEVELOPER

Her şey çoktan yapılmış olabilir. Senin tek yapman gereken yalnızca onları bir araya toplamak.

 

Melis EMEKSİZ

CREATIVE DIRECTOR

Yeni bir şeye başlamanın ve başlangıcın sihrine güvenmenin tam zamanıdır.

Binnur FİDAN

SUPERVİZOR

Yaratıcı fikirler, en iyi eğlenceli bir ruha sahip işyerlerinde gelişir. Kimse eğlenmek için işte değildir; ancak bu işte eğlence olmayacağı anlamına gelmez.

250+ Yazar Kadrosu

Yazarlarımız

Makale.net sadece alanında uzman olan yazarlar ile çalışmaktadır.

Sizi bekliyoruz !

Bize katılabilirsiniz.

Hızlı deneyin, hızlı başarısızlığa uğrayın ve hızlı bir şekilde kendinizi yenileyin.

Biraz Abarttık :)

Makale.net kurulurken kahve, enerji içecekleri ve yoğun uykusuzluğu biraz abartmış olabiliriz. Fakat siz bunları evde denemeyin :) Aylar süren çalışmalardan sonra böyle bir servisi sağlamak inanın her şeye değdi!

0

Saat Xbox oynadık

0

Tane sandviç yedik

0

Saat çalıştık

0

Kahve tükettik