Uzun zamandır bize gelen talepler arasında yer alan editörlük hizmeti için gerekli tüm alt yapılar sağlanmış olup, hizmetimizi aktif hale getirdiğimizi mutlulukla bildirmek isteriz. 

Editör Nedir?


Editör, web siteleri için içeriklerin hazırlanma sürecinden yayın sürecine kadar olan tüm süreçleri yöneten kişidir. Site konseptine uygun aranma hacmi bulunan başlıklar / konular belirler. Bu içeriklerin web sitesine seo kurallarına uygun şekilde girilmesi, ilgili görsellerin hazırlanması ve yayınlanmasından da sorumludur.

Editörlük Hizmeti

 


Editörlük hizmeti bir editör tarafından web sitesi sahiplerine verilen hizmetin adıdır. Editörlük hizmeti fiyatlarını hizmet alacak kişinin istekleri / talepleri belirlemektedir. Editörlük hizmetleri genellikle aylık, 3 aylık, 6 aylık veya Yıllık periyotlar ile sunulur.

Editörlük Paketleri

 


Hizmet içeriği daha önceden belli olan, bir paket haline getirilmiş hizmetler editörlük paketleri adı altında satışa sunulmaktadır. Editörlük paketleri alan kişiler paket içeriğinde alacağı tüm hizmet detayları hakkında bilgi sahibi olur.

Nasıl Çalışıyor?

 


Editörlük paketleri satın aldığınız taktirde sizden bazı bilgiler istenmektedir.

Site Adresi: Site adresinizi analiz ederek, içerik planlamasını sitenize uygun bir konseptte gerçekleştirmekteyiz.

K.adı ve Şifre: Bizim için özel tahsis ettiğiniz kullanıcı adı ve şifre üzerinden işlemlerimizi gerçekleştireceğimiz için sizde kolayca sitenizden takip edebileceksiniz.
 
Başlıklar: Başlıkları siz verdi iseniz istediğiniz başlıklarda içerikler hazırlanmaktadır. Başlıklar bizim tarafımızdan belirlenecek ise sitenizin otoritesine uygun aranma hacmi olan başlıklar belirlenmektedir.

Özel Görseller: Siteniz için hazırlanan içeriklerde site logonuzun da yer aldığı özel görseller hazırlanmaktadır.

Sosyal Medya Desteği: Hazırlanan içerikler sahip olduğumuz sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılarak imleme ve hızlı index teknikleri uygulanır.

Online Takip Ekranı: Girilen tüm içerikleri her gün düzenli olarak panelinizde yer alan Editörlük > Aldığım Editörlük Paketleri bölümünden takip edebilirsiniz.

   Paylaşmak güzeldir  :)