İşe gitme ihtiyacı duymadan para kazanmak mümkün. Evinizden para kazanabileceğiniz en iyi ve en güvenilir yöntem. Makale yazmak. Hem de makale.net güvencesi ile.

Evinizden yapacağınız bu işle evden çıkmadan para kazanmak mümkün. İnternet sitelerine içerik üreterek para kazanabilirsiniz. Bilgi sahibi olduğunuz bir konuda hazırlayacağınız makaleyi yaz kazan sitelerine satarak para kazanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gerek en önemli husus güvenli bir makale yazma sitesi bulmak.

Site Önerimiz

Sizlere bu işi güvenle yapabileceğiniz ve kazancınızı eksiksiz alacağınız bir site tavsiyesi vereceğiz. 2007 yılından veri hizmet veren makale.net web sitesi, oluşturduğunuz makaleleri yani içerikleri dijital sektörde birçok ajansa servis yapmaktadır. Bu işi yaparken de hem yazarlarına kazanç sağlamakta hem de müşterilerine içerik üretmektedir.

Zamanınızdan ödün vererek hazırladığınız seo uyumlu makale örneği makale.net sitesi tarafından değerlendirilmeye tabi tutulur. Makale yazarken dikkat etmeniz gereken hususları şöyle sıralayalım:

- Önce kendi kaleminizi kullanmalısınız. Yani başka yerden kopya veya alıntı yapmamalısınız.
- Yazım kurallarına dikkat ederek imla kurallarına uygun yazılar yazmalısınız.
- Noktalama işaretlerini doğru yerde ve doğru zaman da kullanmalısınız.
- Bilgi sahibi olduğunuz konularda makale yazmalısınız.
- Kelime kalabalığı ve anlamsız cümleler kullanmayın.
- Seo uyumu çok önemli olduğundan seo uyumlu makale örneği vermelisiniz. Yoksa makaleleriniz ret olunur ve emeğiniz ile zamanınız boşa gider.

Peki Nedir Bu Seo Uyumu?

Yazdığınız seo uyumlu makaleler, arama motorları tarafından arama yapıldığında baş sıralarda olacaktır. Yani ilk sizin makaleleriniz okunabilecektir. Siteler zaten sizden bunu başarmanızı isterler.

Seo Uyumlu Makale Yazmak İçin;

- Başlıklarınızda size verilen anahtar kelimeleri kullanın.
- Makaleniz en az 300 kelimeyi geçmelidir.
- Anahtar kelimeleri metin içerisinde geçirmelisiniz.
- Anahtar kelimelere vurgu yapmalısınız. Bold yada italik yapabilirsiniz.
- Fotoğraf kullanacaksanız, konuya uygun seçim yapmalısınız.
- Özgün olmalısınız. Alıntı yapmamalısınız.

Bu kurallara dikkat ederseniz sizinde bütçenize sağlayacağınız ek geliriniz olabilir. Çok para kazanamazsınız ama düzenli bir kazanç elde edebilirsiniz. Tabi buda sizin elinizde. Yani her şey performansınıza bağlı.
 

   Paylaşmak güzeldir  :)