Öncelikle makale yazmak emek isteyen bir iştir ancak bu emeklerin karşılığını da çok iyi veren bir iştir. Ancak makalelerin konularının farklılığı kadar dil skalası da vardır. Bu skalada dil İngilizce olursa, kazanç daha çok olacaktır. Üstelik özgün bir şekilde İngilizce makale yazmak, eğer diliniz varsa çok kolay bir işlemdir. Sadece makale yazacak ve bu makaleyi belirli olan bazı siteler ile sorgulama yapacaksınız. Bu sorgulama sayesinde makalede bir kopya durumu var mı yok mu? Çok rahat bir şekilde anlaşılacaktır. Eğer sorunlu yani kopya bir cümleniz varsa bunu değiştirmek ve tekrar sorgulatmak işi garantiye almak olacaktır.

İngilizce Özgün Makale Yazmanın Artıları

Eğer İngilizce biliyor ve bu konuda makale yazıyorsanız, kelime başı aldığınız miktarı iki katına çıkartıyorsunuz demektir. İngilizce makale yazmak ve bunu özgün bir şekilde yazmak, yazarı yazdığı sitede üst seviye bir yazar yapar. Özellikle büyük makale siteleri, yani makale.net gibi sitelerde önemli bir yer elde etmiş olursunuz. Çoğu sitede özgün makale İngilizce bir şekilde makale istenir, kimi zaman az kimi zaman çok, ancak İngilizce makaleleri bitirdiğiniz taktirde hem gelir hem ün açısından sizin için çok önemli olacaktır. Üstelik özgünlük kontrolü oldukça basit bir işlemdir. Yapmanız gereken sadece İngilizce bir makale istenirse yazmak ve bunu siteye teslim etmektir.

Dil Bilmenin Makale Yazarken Önemi

Piyasada genel olarak makaleler eğer yabancı dille istenirse İngilizce istenir. Özellikle İngilizce makaleler, yazan kişide bir uzmanlık oluşturur. Bu uzmanlığın size kazanç olarak döneceğini ve bu kazancın dil ile iki katına çıkması durumunu unutmamalısınız. Sitelerin istediği özgün makale İngilizce bir şekilde olursa bu makaleyi yazmak birçok yazıyı yazmaktan daha önemli bir hal alabilir. İngilizce makale yazmak, hem kendi diliniz açısından bir pratik olacak, hem de yaptığınız bu pratik ile para kazanacaksınız. Üstelik özgünlük testlerinde en az sorun çıkartan tür İngilizce makalelerdir. Türkçe makaleler çok olduğundan aynı kelimeler yazılabilir, sorgulamada bu rahat bir şekilde görülecektir,  ancak İngilizce makaleler sorunsuzca yazabilir.

   Paylaşmak güzeldir  :)