Makale.net olarak 2007 yılından beri içerik çözümleri sunmaktayız. Onlarca marka ve kurumsal firmayla çalışmış, hali hazırda çalışıyor olmanın avantajı ve deneyimi ile hem takipçilerimize hem de bizimle çalışmak isteyen firmalara birkaç anekdot sunmak istedik.

Önceliğiniz talebe yönelik çözüm üretmek olmalı;

Bu başlıkta her alanda olduğu gibi öncelikle müşteriyi anlamaya yönelik bir yol izlenmeli ve sakin bir adım atılmalı diye düşünüyoruz. Markanın vizyonu, bulunduğu sektör, sınırları ve sizden talepleri şeklinde bir başlangıç ve filtreleme sürecinden geçirirseniz doğru bir çözüm sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini de yanınıza alarak kalıcı ve her iki tarafı da karlı kılacak bir anlaşma sağlamanın temellerini atmışsınız ve doğru yoldasınız demektir.

Sadeleşmek ve anlaşılır olmak;

Online hizmet sunanların ilk talebi doğal olarak sizlerin de iyi bir online hizmet sağlıyor olmanızdır. Her ne kadar bu konular hakkında bilgi sahibi olan tüketici ile çalışıyor olsanız da iyi bir ara yüz ve sipariş ekranı, aynı zamanda tüm ihtiyaçlara yönelik oluşturduğunuz tasarım detayları işleri hızlıca çözerken, size ve müşterinize zaman kazandıracak ve ticari aşamanızı tamamlayarak anlaşmanızı devam ettirilebilir kılacaktır.

Doğru ve ihtiyaca yönelik sorunsuz içerik;

İlk iki madde de müşterimiz ile tanıştık ve anlaştık. Tanışma ve sipariş aşamasında markamızla hiçbir sorun yaşamadık diyelim. Çalışmayı sürdürülebilir kılmak ve sorunsuz içerik sağlamak için ne yapmalıyız? En başından başlayıp markanın taleplerine göre hareket etmeli ve isteği doğrultusunda buna ek olarak, kaliteli, özgün ve doğru noktalar üzerinde giden birebir ihtiyaca yönelik bir çalışma hazırlamalıyız.

Bu nokta da makale.net olarak bizler müşterimizin kendi ihtiyacını kategorize ederek hızlıca tedarik edebilmeleri için ‘’hazır makale’’ güvenilir sitelerde marka bilinirliğini arttıran ‘’tanıtım yazısı ilanı’’ ve anahtar kelimelerinizi, aynı zamanda içeriğin gidişatını belirleyebileceğiniz ‘’makale yazısı, kategori yazısı, blog yazısı’’ gibi içeriklerin siparişe ve yine talebe göre standart, uzman ve elit yazarlarımıza devrederek ihtiyaca yönelik hizmet sunmuş oluyoruz.

Sorunların Çözümü İçin İletişim Gücünün Önemi;

Yazarlarımızla sürekli olarak iletişim halinde olmamız, müşterilerimizle hem yazılı hem de sözlü olarak iletişim halinde olmamız, istenilen içeriği doğru anlayıp doğru adrese/yazara yönlendirmemiz anlamına geliyor. Bu konuda bizler gibi oluşturabileceğiniz destek paneli ile anlık müdahaleye her an hazır olabilirsiniz. Müşteri açısından yaşanabilecek sorunlar içinse hem yazılımsal olarak hem de fiili olarak müdahale edebileceğiniz ekip ve ekipmana ihtiyacınız olacaktır.

Markanızın sisteme kolay entegre olabileceği ve rahatça kullanabileceği dilediği zaman tarafınızdan destek alabileceği bir sayfa yaratmanın yanı sıra, uzman ekip veya editör kadronuzla oluşabilecek yazım hatalarını ve talepleri doğru anlayarak süzgeçten geçirebilir ve artık en iyi hizmeti sunduğunuzdan emin olabilirsiniz.
 
Referanslarımızdan bazılarını incelemek için tıklayınız.

   Paylaşmak güzeldir  :)