Hepimiz bir konuda merakımızı gidermek için makale okuruz. Peki makale nedir? Makale, bir konu ile ilgili ayrıntılı bilgi yazısıdır. Amacı bilgi vermek ve aydınlatmaktır. Bir konu hakkında doğru ve detaylı sonuçlara ulaşmak için o konuyu Google'da arama çubuğuna yazarız. Günümüzde internette bir arama yapıldığında Google o konu ile ilgili en ayrıntılı ve sade makaleyi ilk sıralarda çıkarır.

İlk Sayfa Önemi

Genelde kullanıcılar güven eksenli arama yaptıklarından en çok o sitenin arandığını bildiğinden ilk 3 sırayı, maksimum ilk sayfadaki siteleri tıklarlar. 2. sayfaya geçip arama yapan kullanıcı sayısı oldukça azdır. Bir makalenin ilk sırada çıkması için makaledeki kelimelerin özgün olması gerekmektedir.

Nasıl İlk Sayfada Çıkılır? 

Yani başka bir internet sitesinde bu kelimelerle yazılmış bir makalenin olmaması gerekmektedir. Böylelikle makale nedir sorusunu cevaplamış oluyoruz. Peki makaleler şirketler için ne işe yarar? Eğer internet sitenizin üst sıralarda çıkmasını istiyorsanız özgün kelimelerle ve sade paragraflarla gerçek bilgilerin verildiği makalelerinizin olması gerekmektedir.

Özel Makaleler Yazdırın

Bu da sizin için özel olarak yazı yazan yazarlarınızın olması anlamına gelmektedir. Eğer istediğiniz anahtar kelimeleri yazan kişilerin direkt sizin sitenize, sizin şirketinize ya da profilinize ulaşmasını istiyorsanız bu şarttır. Anahtar kelimelerinizle ilgili onlarca makale yazdırarak müşterilerin ya da kullanıcıların sitenize gelmesini sağlamalısınız.

Kelime Başına Para

Özel olarak maaşlı yazar çalıştırmak ve ona her gün yazı yazdırmak çok zor ve masraflı bir iştir. Bu yüzden bu işi sizin işin yapacak yüzlerce yazarı bulunan siteler vardır. Bunlardan biri de makale.net'tir. makale.net'in amacı şirketlere hızlı ya da uzun ve ayrıntılı makaleler sunmak, onların tık almasını sağlamaktır. Bu yüzden yüzlerce yazar her gün bu iş için çalışmaktadır. Ve yazarlara aylık maaş ve sigorta ödemesi yerine yazdıkları yazı kadar cüzi bir miktar ödersiniz. Hatta yazdıkları yazının kelimesi kadar.

Şimdi Başlayın

Hemen şimdi yazılmasını istediğiniz konuyu ve içinde geçmesini dilediğiniz kelimeleri belirterek makale.net'e bir makale yazdırabilir, ceo uyumlu makalenin gücünü görebilirsiniz. Google sıralamasında yalnızca bir hafta gibi kısa bir sürede ilk sıralara yükselmeniz işten bile değil. 

   Paylaşmak güzeldir  :)