Ziyaretçileriniz için içeriklerinizi yayınladıktan sonra birde video olarak sunmak ister misiniz? Önce yazılı içeriğinizi hazırlıyor ardından video içerik haline getirerek hem yazı, hem video olarak teslim ediyoruz. Bu sayede Youtube üzerinden de kazanç ve hit elde edin!

Şüphesiz ki video içerikler yazılı içeriklere oranla çok daha fazla tüketilmektedir. Sizlerde ziyaretçileriniz için eşsiz video içerikler sunarak faydalanmalarını kolaylaştırabilirsiniz. 

Güncel bir haberin video içeriğini hazırladık. 2 günde 10.000 izlenme aldı. 

Örnek Video İçerik

Youtube Üzerinden Ziyaretçi Kazanın

Hazırlanan video içerikler sayesinde YOTUBE gücünü de kullanarak videolarınız ile daha iyi sıralamalar elde edebilirsiniz. Üstelik Youtube Adsense ile de kendinize yeni bir gelir kanalı oluşturabilirsiniz. 

Sayfada Kalma Süreniz Tavan Yapacak!


Ziyaretçilerinize sunacağınız video içerikler sayesinde kişiyi yormadan görsel ve sesli olarak aradığı bilgiyi doğrudan aktaracaksınız. Bu sayede ziyaretçi video izlerken sayfada kalma sürenizi de muazzam derecede arttıracaktır! Özellikle hemen çıkma oranı düşük sayfalarınızda tavsiye ederiz.

Nasıl Yapıyoruz? 

İçeriklerinizi öncelikle yazılı bir şekilde Elit Makale seviyesinden isteklerinize uygun şekilde hazırlıyoruz. Ardından hazırlanan içerik oluşturduğumuz yapay zeka teknolojisi ile Bay veya Bayan sesi ile okunarak video içerik hazırlanmaktadır. 
 

Nerelerde Kullanılır? 


- Video sitelerinden backlink alırken
- Kendi sitenizde içerik yayınlarken
- Sosyal medya paylaşımlarınızda
- Görme engelliler için özel içerik oluşturabilirsiniz (Video otomatik başlat özelliği ile)

Video İçerik Fiyatları

Video içerik fiyatı 100 kelime 12,00 TL ve katları şeklindedir. 
(Elit Makale üzerinden yazılı içerik fiyata dahildir.)

Nasıl Sipariş Verebilirim? 

Makale Siparişi ekranında makale seviyesi kısmından Video İçerik satırını seçerek video içerik siparişi verebilirsiniz. Siparişiniz aynı zamanda Elit Makale olarak yazılı şekilde de hazırlanıp teslim edilecektir.

   Paylaşmak güzeldir  :)