Her geçen gün hizmet kalitemizi ve hızımızı arttırmak için geliştirmeler yapmaktayız. Bu yeniliklerden biri olan Express Makale hizmeti sayesinde ihtiyacınız olan içerikleri saatler içerisinde teslim alabileceksiniz.

Express Makale Nedir?
Express Makale çok acil içerik ihtiyacı bulunan üyelerimiz için oluşturulmuş yeni hizmet türüdür. Sipariş verdiğiniz andan itibaren makaleleriniz tüm süreçleri (Yazım – Kopya Kontrolü – Editör Kontrolü ) en hızlı şekilde tamamlayarak tarafınıza teslim edilir. Üstelik tüm bunlar sadece birkaç saat içerisinde gerçekleşir.

Express Makale Nasıl Çalışır?
Makale siparişlerinizi Express özelliği ile vermek istediğinizde özel olarak hazırlanmış Express Makale Sipariş formu sizi karşılar. İçerik ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirtebileceğiniz minimize edilmiş form sayesinde siparişinizi oluşturursunuz. Ardından siparişiniz editörlerimizin kontrolünden sonra yazım sürecine alınır. Yazım işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak kopya kontrolüne tabii tutulur. Ardından tekrar editörlerimizin kontrolünden geçerek tarafınıza teslim edilir. Hafta sonu mesaimiz bulunmadığı için sadece hafta içi günlerinde Express makale siparişi kabul edebilmekteyiz.

Günlük Stok Nedir?
Her gün yazılacak olan makalelerden sipariş yoğunluğuna göre belli bir stok Express Makale hizmeti için ayrılır. Bu stok tamamlandığında o güne ait başka Express Makale siparişi verilemez. Mevcut siparişlerin yoğunluk durumuna göre günlük stok sayısı değişkenlik gösterebilir. Günlük stok sayısı hafta içi her gün saat 00:00’da yenilenmektedir.

Neden Express Makale?
Sizden gelen talepler doğrultusunda karşılaşılan ortak nokta sipariş teslimat sürelerinin ihtiyacınız olan zamana uygun olmamasıdır. Bu süreçleri minimize etmek ve üyelerimizin ihtiyaçlarını daha hızlı şekilde karşılamak adına bir hizmet geliştirme ihtiyacı duyduk.
- Sadece 1-24 saat içerisinde siparişiniz teslim edilir.
- Normal süreçlerden daha hızlı şekilde sipariş hazırlanır.
- Acil ihtiyaçlarınıza hızlı ve kolay çözüm bulursunuz.

Express Makale Fiyatları
Özenle seçilmiş yazarlardan oluşan bir ekibi sadece Express Makale ihtiyaçlarını karşılamak için görevlendirdik. Express Makale yazarları tarafından yazılacak olan içerikler için ekstra emek, performans ve hız gerektirdiğinden dolayı sipariş verdiğiniz her bir makale adedi için +5.00 TL hizmet bedeli alınarak yazarlarımıza sunulmaktadır.  

Express Makale Teslim Süresi
Express makale siparişleri 1-24 saat içerisinde teslim garantisi sunmaktadır. Bu süreç sipariş zorluğuna göre 1 saat içerisinde de 24 saat içerisinde de teslim edilebilir anlamı taşımaktadır. Ama biz size en kısa süre içerisinde teslim etmek için elimizden geleni yapacağız. :)

 

   Paylaşmak güzeldir  :)