Herkese merhaba;

Makale.net web sitesi içerik üretme firması ile 1-1.5 yıldır çalışıyorum. Daha önceleri Google da sıralama yükseltme ve ziyaretçi çekebilmek için bir çok SEO yapan kişilerden SEO paketleri satın aldım. Yaptırmış olduğum çalışmalardan beklediğim sonuçları alamadım. Aslında sonuç vermesi için ziyaretçilere net bilgiler sunmam gerektiğini ve ziyaretçilerin sitemde ki içeriklerde keyifli zaman geçirmesi gerektiğini bilmiyordum.

Ve bir gün makale.net ile tanıştım. Kendilerinden bir kaç grup makale satın aldıktan sonra gördüm ki, Google'ın gözünde sitemde akıcı makale ve ziyaretçilere doğru bilgiler sunduğum an sitemizin yükselmeye başladığını fark ettim.

Şuanda SEO yaptırmak için harcayacağım paranın bir çoğunu makale.net sitesinden farklı konular altında makaleler satın alıyorum. hem sitem faydalı içerikler ile doluyor hemde Google gözünde makaleler özgün olduğu için SEO yaptırmak için daha az para harcıyorum.

Kesinlikle herkese tavsiyem şudur ki: sitenize sadece SEO yaptırmak yerine faydalı makaleler eklediğiniz anda Google sıralamanız ciddi orada artıyor. Eğer profesyonel makale yazdırmak ve bunu da ucuza mal etmek isterseniz size kesinlikle makale.net firmasını tavsiye ederim.

Saygılarımla
Emre DAL
www.lagoran.com

Değerli düşüncelerini bizimle paylaştığı için kendisine çok teşekkür ederiz.
Hazırladığımız içeriklerin işinize değer kattığını düşünüyorsanız bize düşüncelerinizi ileterek blog takipçilerimiz ile paylaşabilirsiniz. 

   Paylaşmak güzeldir  :)