Herkes bazı dönemlerde iş yoğunluğundan şikayet ederek psikolojik olarak bundan olumsuz etkilenebilir. Böyle süreçlerde sizi silkeleyerek kendine getirecek 5 film tanıyoruz. Eğer ki bu durumda iseniz hemen açıp izlemeye başlayabilirsiniz.

Başlangıç - Leonardo DiCaprio

İstediği kişilerin en zayıf anında onların rüyalarına girerek sakladıkları tüm zenginliklerini çalan bir kişi olan DiCaprio bu filmde gösterdiği performans ile son 25 yılın en iyi filmi unvanını da kazandı.

Umudunu Kaybetme - Will Smith

İnsanın herşeyini kaybetse dahi sadece umutları sayesinde yeniden doğabileceğini gösteren bir başarı hikayesini konu alıyor. Maddi kayıpların yanı sıra eşinin de evi terk etmesi ile azme doğru yükselen bir başarının hangi aşamalardan geçtiğini görebilirsiniz.

Gece Vurgunu - Jake Gyllenhaal

Basit bir kameramanın işleri büyüterek ülkenin tüm suçları kaydederek bir anda popüler olması onu ikileme sokmaktadır. Kahraman artık suçlara şahit değil bizzat iştirak eden bir kişi haline gelmiştir.

Akıl Oyunları - Russel Crowe

Genç ve başarılı olan bir Matematikçi artık dünya çapında bir üne sahip olur. Fakat onu uçuruma sürükleyen dahilik ve delilik arasındaki o ince çizgi üzerinde yürümesidir.

   Paylaşmak güzeldir  :)